Alexander Wang na prodej koženého zboží na podzim 2011 na eBay

, pokud se podíváte na obrázky Alexander Wang Fall Show 2011 nebo si přečtete naši rekapitulaci příslušenství, možná jste něco objevili: nebyly tam žádné kabelky. Místo toho Wang debutoval svou první sbírkou malého koženého zboží na jeho podzimním molu. Počínaje pátek v 6:00 v New Yorku bude tato sbírka k dispozici veřejnosti pouze na jeden den, výhradně prostřednictvím velmi zvláštního partnera – eBay.

EBay prokázal v poslední době zvláštní zájem o módu prostřednictvím svého programu módního trezoru, který funguje podobně jako weby jako Hautelook a Gilt Groupe – eBay Partners se značkou, která nabízí výběr položek s hlubokou slevou, a tržby běží za omezenou Pouze čas. EBay také občas spolupracuje se značkami pro speciální sbírky tobolek, které se mají prodávat prostřednictvím webu, jako je nedávná mini-line Derek Lam šatů za méně než 300 $.

Toto partnerství mě však zasáhne jako zajímavé, protože tyto tašky nebyly vytvořeny konkrétně s ohledem na eBay, pokud vím. Procházeli dráhou se zbytkem sbírky a zdá se, že za 235-525 $ se nezdá být ceny odlišně, než by byli, kdyby byli pro prodejci odesláni pro svůj debut. Což vyvolává základní otázku: Budou tyto tašky prodávat jinde? Měl jsem potíže s nalezením potvrzené odpovědi na to a eBay nazývá tento prodej „exkluzivním“, i když si nejsem jistý, zda to znamená exkluzivní debut nebo exkluzivní období. Vím, že i když se tyto peněženky prodávají jinde, tento prodej eBay s omezeným časem je jediným místem, kde je můžete získat k okamžitému doručení. Pokud tedy chcete jeden z těchto malých tašek, nastavte si budík na 6:00 a tento pátek nasměrujte a namířte svému prohlížeči nejlépe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.