Kabelky Victoria Beckhamové opět ukazují obdivuhodné množství zdrženlivosti

, chápu, že jsem to už mnohokrát uvedl, ale stále zjišťuji, že je to naprosto matoucí, že bývalá žena aroma nyní styluje řadu zcela luxusních, dobře- Vytvořené peněženky, které nabízí několik z nejlepších prodejců na světě. Je to skutečný život? Beru bláznivé pilulky?

Beckhamova estetika přišla dlouhou metodou, protože dny, kdy byla královna britských vogů na nošení kožených kapů (manželky a přítelkyně fotbalových hráčů, pro nezasvěcené), stejně jako kousky jako Victoria Beckham se dvěma tone Ještěrka i kožená GRASP ukazují klasický, silně přizpůsobený vzhled, který Vicky B v posledních několika letech pracoval na fantastickém dopadu.

Pokud mají být lidé v Pantone uvěřeni (a jistě, proč ne?), Očekává se, že tento odstín krémové, ženské růžové bude obrovskou barvou roku 2011. Měl bych upřednostňován, kdyby se Beckhamův tým pro příslušenství vybral, aby zdůraznil růžový ještěrka Chlap s šedou kůží místo základní černé však tato kombinace vytváří celosezónní uchopení s extrémně elegantní atmosférou.

Moje jediná další stížnost je s nedostatkem volitelného popruhu. S pochopením tohoto podstatného, ​​odnímatelný popruh by byl mnohem flexibilnější a užitečnější. Kromě těchto dvou dotvarů je však tato taška velmi dobrým kusem s tak velkým stylem mezipaměti, jak byste v tomto nákladovém bodě objevili prakticky jakýkoli typ jiné značky. Dobře, vlastně ještě jeden mnohem více dohadoval: Stejně jako řada dalších tašek Victoria se zdá, že nákladový bod na tomto je trochu vysoký, i když využívá velkou exotickou kůži. Opravdu, to je poslední dohadování. Nákup s Net-a-Porter za 2750 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.