Botkier Howard St Satchel

Existuje konkrétní typ tašky, který vypadá dobře strukturovaně, ale když ji vyzvednete, je to opravdu lahodně měkké, s hustou kůží hrající roli Trompe ãl’oil. Přestože jsem tento botkier Howard St Satchel neviděl osobně, tento popis se okamžitě týkal mysli. Víte, Botkier je podvodník. Jejich tašky mají takový detail i neposkvrněný styl, že byste věřili, že jsou přesně tak, jak se objevují.

Ale jsou lepší. Složité zipy nedělají nic pro to, aby si taška nechala nepřirozeně stát samostatně, jako na stock photo- spíše jsou úplně formovány taškou a také vůbec nepodporují. Naštěstí to je přesně to, co se nám líbí v zip a také nasedlé tašky: vzhled houževnatosti, avšak skutečná povaha měkké smooshyness (mimochodem to je taška). Jako malý Chihuahua, opravdu.

Tento botkier není výjimkou. Kliky vypadají neuvěřitelně silně, ale široké, stejně jako široké, stejně jako zipy jsou zřejmé, ale nenápadné, prostě tam úplně. Plus satchel má jeden z mých preferovaných typů úst, aka otevření tašky: velký, který se snadno otevírá, s úhlednými čtvercovými rohy pro spuštění. Získejte s Shopbop za 475 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.