Milovat v poslední době: Pastelové tašky s ramenním taškou na půl měsíce

jsou na jaře 2020 (více o tom později), a zatímco se obvykle držím světlých neutrálů během teplejších měsíců jako béžová a bělavá, letos na jaře je tu na jaře Jedna roztomilá a barevná taška, z níž se mi zdá, že se mi nedokážu dostat. Vstupte: Řádek Half Moon ramenní taška. Odstín žlutého pastelu této tašky mě okamžitě ukradl a přestože je to neuvěřitelně jednoduché, chci všechno o této tašce.

I když nepokrýváme řádek tak často, jak pokrýváme jiné značky, je to stále značka, na kterou věnujeme pozornost. Značka, která je známá pro svou kvalitu, ale často nedescript tašky, vyrábí stylové tašky, které často létají pod radarem. Pokud jste sledovali naši sérii #StayHomeWithBags na Instagramu, Megs nedávno sdílel jednu ze svých tašek u řady, které se podivně také náhodou vlastnily pastelový žlutý tón.

Nasazený jeho snadným, přesto skvělým a jedinečným tvarem, nemůžu si přesně vzpomenout, kde jsem poprvé viděl tuto tašku. Mohlo to být na Instagramu, ale je také možné, že jsem narazil na tuto malou dámu, zatímco jsem zkoumal další příspěvek. Ať tak či onak, stále přemýšlím o této tašce.

Je to tak jednoduché, ale všechno o tom je okamžik. Od siluety ve stylu ramenního sáčku po čistou a minimalistickou celkovou atmosféru odráží tato taška pohyb éry 90. let v současné době v módě. A i když je to trendy, má také klasický pocit, který opravdu zbožňuji. Zatímco jeho žlutý odstín je ten, který bych obvykle nechtěl chodit, je to dost tlumené, aby fungovalo jako neutrální, přesto stále poskytuje trochu popu do mého šatníku.

Vrchola řady Half Moon je vytvořena v Itálii z měkké kožené telecí kůže s interiérem lemovaným semišovým. Celkové rozměry jsou 8 ″ L x 13,5 ″ W x 2,5 ″ D. Nákup pro předobjednávku přes MatchesFashion.com za 1 290 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.