Mnoho elegantních prázdninových dárků z roku 2019

, když jsme založili náš web téměř před 15 lety, bylo pro vás užitečné vytvoření dárkových průvodců. Nebyly zbývající a ideální, a když vám byl zobrazen dárkový průvodce, nebyl to milion různých vlivních osob, a to bylo hodně pravděpodobně položek, které jste zbožňovali, protože si mysleli, že se vám líbí. Nemuseli jste si dělat starosti s tím, jakou položku byla zaplacena, aby byla zařazena do průvodce, a měli jste mnohem větší průhlednost. V našich recenzích a plném zveřejnění vám vždy poskytneme transparentnost a upřímnost, když je něco zaplaceno. Jak již bylo řečeno, nic v této příručce není placeno. Ve skutečnosti je tato příručka příliš dobrá na to, aby nepokryla, protože kdo nechce vidět, co by mohlo mít 0,001% na své seznamy přání? Vím, že ano.

Jistě, pro většinu z nás, utrácení tisíců za tašku nás neznamená, že po dechu. Víme, co se nám líbí, víme, jaké značky mají hodnotu, víme, že kvalita a řemeslné zpracování má cenu, a většinou víme, že jsou to naše peníze a utratíme je, jakkoli bychom chtěli, děkuji vám. Jsou tu ti z nás, kteří si ušetří, že si dovolí návrhářskou tašku a ty z nás, kteří vážně zkontrolují Christieho aukce pro rekordní břišní tašky, protože můžeme skutečně nabídnout a vyhrát rekordní cenově dostupné tašky (OK a mnoho z nás se mezi nimi padá). Zatímco většina z nás neplatí v penězích A-La-Scrooge-Mcduck, předstírání, že stráví den v botách Superricha, je vždy zábavným úsilím.

Superrich si ani neuvědomuje, jak jsou superrich, což z nich dělá všechny mnohem zajímavější, a zatímco většina z těchto darů nezpůsobí, že peníze netopýry netopýry, my ostatní je můžeme zkontrolovat s smíchem. Buďme upřímní, stejně jako výrobce šampaňského zní jako skvělý nápad, musíme zaplatit účty, mám pravdu?

Hermes 30cm Shiny Briase a Black Porosus Crocodile Special Buy Horseshoe Birkin 150 000 $ pomocí moda operandi
Horní razítko označuje, že tato taška byla speciální objednávka. Dokonce i neuvěřitelně bohatí se často rozhodují, že je čas na starý, s novým … 150 000 $ velmi určitým barevným kombo novým v tomto případě.

Moët & Chandon Champagne prodejce 35 000 $ pomocí Neiman Marcus
Kluci, to je nejlepší! Za prvé, cena je pouze pro výrobce prodejen a z nějakého důvodu je třeba vysvětlit, než můžete získat lahve od licencovaného prodejce. Popis vám také dává vědět, že nemůžete získat alkohol, pokud nechcete, takže místo toho budete mít značkový výrobce Moët, který sedí prázdný ve svém palácovém příbytku. Chcete -li vyplnit kapacitu, potřebujete Moët v hodnotě asi 15 000 $.

Stalvey 24K Gold Crocodile Teddy Bear 32 000 $ pomocí Moda operandi
Zapomeňte na stříbrnou lžíci, dejte svému dítěti dar medvídka o Vánocích a udělejte z něj módu.

Mantiques Modern Cast Aluminium socha Hermès Birkin 11 650 $ pomocí moda operandi
Když již máte dostatek birkinů, můžete nalepit tuto hliníkovou sochu na podlahovém podstavci, který vede k vašemu dvoupodlažnímu skříně. Přirozeně.

Hermès Les Nevyhodnocuje D’Hermes „Groom“ Valet 55 500 $ pomocí Hermes.com
Pro ty, kteří mají osobního sluhova a jsou hotoviny Downton Abbey, je to pro vás!

Chanel baňka 5 000 $ pomocí Chanel
Pokud máte ve svém šesti příběhu „Cabin“ s výhledem na hory platformu Peloton, potřebujete to.

Louis Vuitton Homey Flat Mule 1 480 $ Louis Vuitton
Chci říct něco vtipného, ​​ale vlastně je opravdu miluji. Potřeboval bych vlastně čistý dům, který nemá v náhodných rozích, aby zkazil uvedené mezky, ale v mém falešném, tichém, dokonale Instagramovatelném domě bych je naprosto nosil.

Smeg fiat x smeg bílý elektrický chladič 12 000 $ pomocí Neiman Marcus
Musíte mít dostatek záběrů na další čtvereční záběry, abyste drželi část fiat ve vašem domě, abyste drželi nápoje. Dokonce i značka ví, že je to hloupé, protože jejich popis uvádí: „Jedná se o křížení konceptů pro exkluzivní prostory, od domu sběratele po salonek pro módní nápoje.“ Který z vás má doma exkluzivní prostory? Ya, já ani já.

Tiffany & Co. Sterling Silver Greenhouse 275 000 $ pomocí Tiffany
Na první pohled jsem byl jako v pořádku, takže tady je stříbrný skleník a cena dávala smysl. Ale pak jsem si uvědomil, že rozměry z toho dělají předmět pro váš dům. Je to 20 ″ W x 26,75 ″ L x 17,75 ″ H. Ani nevím, jestli to funguje pro byliny, je to jen hodně šterlinků, které trvalo 9 měsíců.

GUCCI Velvet křeslo 6 900 $ pomocí Gucci
Kluci, nemůžu najít chybu s žádným jednotlivcem, který vystřelil peníze na tuto židli (nebo většinu jiných domů Gucci). Dej mi.

Louis Vuitton Monogram Tower 3 050 $ pomocí Louis Vuitton
Protože dobrá ole ´ dřevěná Jenga je pro rolníky.

Alaia Beauayalaïa Paris Eau de Parfum 2 500 $ pomocí Net-a-Porter
No one can like a scent this much to need 1000ml, but I imagine some superrich get this as a stocking stuffer and call it a day.

Silver Cross Balmoral Pram 3 999 $ pomocí Nordstromu
I’m nOT Bougie dost na takový kočárek.

Louis Vuitton Monogram Gigantický volejbal 2 650 $ pomocí Louis Vuitton
Chci znát osobu, která dostane volejbal 2 650 $ a vlastně ho používá. To je bohaté.

Berg Toys E-GRAN Exkursion Pedal Kart 5 999 $ pomocí Bergdorf Goodman
Tady máte pedálový vozík, a přestože je tu elektrický asistenční motor, promiň Kiddos, stále musíte tuto práci dělat sami. Nebo ještě lépe, maminka si může najmout cyklistu, aby pro vás šlapal.

Jimmy Choo Diamond F zdobené semišové tenisky 3 995 $ pomocí Saks.com
Pokud chcete být součástí tohoto trendu dědeček, ale také chcete, aby si lidé uvědomili, že ji můžete posunout na další úroveň další úrovně, jsou to pro vás.

Leave a Reply

Your email address will not be published.