Fórum How-to

Jsme opravdu potěšeni, jak rychle a úžasně se naše kabelové fórum vyvinulo, protože jeho nedávné spuštění zhruba před dvěma týdny. Máme skvělé lidi, kteří se účastní mnoha vláken s dosud přes 500 zpráv. Rekvizity lidé, skvělá práce!

Víme však, že existuje velké množství potenciálních přispěvatelů, kteří v pozadí tiše číhají. Ať už by to bylo téměř 2 000 záložek, kteří denně zasáhli náš blog peněženky, nebo neustále zvyšující počet lidí, kteří syndikovali náš RSS krmení se svými novinkami, stále existuje spousta znalostí, které musí být ještě klepnuty nebo dotazy směřuje k členům našeho fóra. Jistě, mnoho se nezúčastních online komunit z jakéhokoli důvodu, možná jen málo zcela volného času, plachosti nebo cokoli jiného vás může držet zpátky. Přesto se domnívám, že stále existuje spousta chlapců a žen, kteří prostě nevědí, jak pracovat tak zatraceně! Internet může být trochu složitý, počítám. Zkompiloval jsem tedy komplexní pokyny, jak se dostat do níže!

Skvělým začátkem je zaregistrovat se na fóru peněženky! Při nákupu přispět informacemi nebo hledat odpovědi na vaše otázky je to absolutní nutnost. Vše, co potřebujete, je pracovní e -mailová adresa a přezdívka podle vašeho výběru. Jakmile vyplníte registrační informace a odešlete je, budete muset zkontrolovat svůj e -mail a kliknout na potvrzovací odkaz, abyste aktivovali svůj účet. Tuto funkci používáme, abychom se ujistili, že se zabýváme skutečnými lidskými registracemi a ne záludnými, exploitivními skriptovými roboty.

Bez registrace u našeho programu fóra VBulleTin Fórum určitě získáte následující chybu souhlasu s přístupem při pokusu odpovědět na vlákna nebo vytvořit některé ze svých vlastních:

Registrace se o tuto zprávu postará.

Nyní, když jsme se zaregistrovali a potvrdili vaši e -mailovou adresu, jste připraveni se hodit! Jakmile přejděte na hlavní index fóra, čelíte výběru 5 poddotků, ve kterých můžete zveřejnit-6. je fórum pouze pro čtení s pokyny a pokyny pro naši komunitu, z nichž mnohé jsou docela rovné dopředu a samovysvětlující. Přesto byste měli vzít vrchol o tom, co jsou a nejsou na PF.

Pojďme jen nejlépe skočit do obecné diskuse a uvidíme, co můžeme udělat! Řádky odkazů, které vidíte, se nazývají vlákna. Vlákna jsou zahájena členy fóra s tématy, která chtějí sdílet se čtenáři. V našich fórech můžete volně zveřejňovat vlákna, ale ujistěte se, že vaše téma se týká dílčího fóra, ve kterém je zveřejněno. Vlákno zaznamenávání dílčího fóra také ukazuje popularitu vlákna zobrazením jeho názorů a zveřejněným reakcím- Usnadňuje vám držet krok s horkými tématy.

Vidíte tlačítko nového vlákna?

Klikněte na něj a dostanete se k textovému editoru, který vám umožní definovat název pro vaše vlákno a skutečné tělo vaší zprávy. Nedělejte si starosti se všemi dalšími funkcemi a textovými charakteristikami, k tomu se dostanu později. Po dokončení sestavení zprávy klikněte na tlačítko Odeslat nové vlákno a úspěšně jste zveřejnili vlákno. Voila! Stejně snadné.

Kliknutím na libovolné vlákno v seznamu vláken si brzy uvědomíte, že příspěvek na začátek vlákna je nejprve zaznamenán, následuje všechny odpovědi ve vzestupném nákupu-nejstarší první. Chcete přispět svou vlastní odpovědí na vlákno? Není to problém – zasáhnout

tlačítko a dostanete se na stejné rozhraní, které vám umožní spustit vlákna. Velmi snadné, že? Chcete odpovědět přímo na předchozí příspěvek někoho? udeř

Do odpovědi budou zahrnuty tlačítko a citace dřívějšího příspěvku.

Fórum Purse má navíc povoleno funkci rychlé odpovědi, což vám umožní rychle přidat své dva důležité centy k probíhající diskusi. Stačí přejděte dolů vlákno, klikněte na kurzor myši do textového pole, zadejte svou odpověď a stiskněte rychlou odpověď.

To je pro základní online fórum, jak na to! Nebylo to tak špatné, že? Doufám, že to vyjasnilo některé problémy, které vás mohly bránit v registraci a přispívání k naší fantastické komunitě. Měli byste se setkat s mnohem více otázkám, neváhejte mi úplně poslat e -mail na Vlad [na] purseblog.com nebo jednoduše použijte starou funkci komentáře k formulaci vašich otázek níže. Zítra budu mluvit mnohem rozsáhlejší o pokročilých funkcích a schopnostech našeho fóra Purse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.