Milujte to nebo nechte to: Louis Vuitton X Nigo

již v roce 2019 nedávno jmenoval inovativní režisér Menswear Virgil Abloh odhalil, že jeho první partnerství pro Louis Vuitton bude s japonským designérem i DJ Nigo. Pár, který byl pochopen pro svou značku streetwear, Human Made, která je prominentní mezi sadou streetwear, upustila v srpnu 2020 první splátkou Louis Vuitton X Nigo.

Stejně jako předchozí kolekce se druhá kolekce LV2 zcela ožení s nejznámějšími domácími kódy Louise Vuittona se stylistickou technikou Nigo k módě. Sjednocená, když se tato sezóna znovu rozšiřuje o jejich příbuzenství a sdílený jako Streetwear, LV2 se rozšiřuje na japonskou výchovu Nigo a na vlastní módní smysl. Konkrétně vlivy šatníku západních mužů, které do něj byly vštípeny od dětství.

Sbírka jako celek kombinuje krejčovství 60. let se západními vlivy z 50. let 20. století, vše dokončeno s japonskou citlivostí. Siluety RTW a tvary kabelky jsou pozorovány s formální čočkou, avšak dokončeny s rafinovanou, uvolněnou elegancí. Několik nejuznávanějších tvarů kabelky značky je vidět s touto čočkou, jako je KeepAll Bandouliere, Pochette a také KeepAll XS, zatímco prozkoumány také nové siluety. Historický monogram Louise Vuittona je vidět na modré nebo černé džínovitě v kapeném vzoru na vrcholu taurillonské kůže. Zkontrolujte tašky ze sbírky níže.

Členové TPF mají celé vlákno věnované sbírce, ale líbí se vám, nebo byste ji raději opustili?

KeepAll Xs
přes Louis Vuitton

2 500 $

Japonský křižník
přes Louis Vuitton

2 680 $

Batoh s více kapsami
přes Louis Vuitton

3 600 $

Pochette Voyage Mm
přes Louis Vuitton

1 300 $

Leave a Reply

Your email address will not be published.