Purseblog se ptá: Která taška je váš svatý grál?

Stejně jako každá komunita si naše purseforum v průběhu let vyvinulo svůj vlastní jazyk. Například SA je univerzální kód pro „Sales Associate“ při sdílení nákupních inteligence nebo výměny příběhů o nákupu. Raok je náhodný akt laskavosti, kde se členové posílají navzájem malé lahůdky a dary. Možná je však mnoho důležitých HG: Zkratka našich členů pro Svatý grál, což je pro vás ta pravá taška. Někteří členové zachytili své HGS, ale pro jiné jsou to vzdálená fantazie. Ať tak či onak, je dobré mít cíle.

Fantasy je životně důležitou součástí Fashion’s Allure a optimální estetická verze každého je trochu odlišná. Někteří z našich lovců HG hledají eBay pro dlouhodobou barvu nebo kůži, i když samotná taška není tak vzácná nebo drahá. Pro ostatní je HG taška, která je daleko mimo jejich současný rozpočet, ale možná s nějakým ruchem a několika dobrými bonusy to může být jejich po silnici. Bez ohledu na to, na jaké místo, ale HG ve vaší fantasy skříně drží, máte na mysli šanci, i když aktivně nehledáte ani neukládáte.

Nejsem ani ukládám, ani nevyhledávám, ale za poslední rok byl optimální vak na mé mysli celočelným klasickým klapkovým sáčkem Chanel Classic. Jsem otevřený buď konvenční diamantové prošívání, nebo mnohem novější verzi Chevronu, ale nejdůležitější pro mě je, že taška má černou kůži i černý hardware. Klasická chlopně se vždy cítila příliš formálně pro můj velmi příležitostný osobní styl, ale hardware odpovídající barvu pomáhá mu poskytnout mnohem mladší, mírně goth hranu, která mi vyhovuje dobře. Vlastnictví této tašky není v mé bezprostřední budoucnosti, ale: jednoho dne.

Takže teď od vás chceme slyšet: Která taška je vaše aktuální nejvíce vyhledávaná a proč?

Leave a Reply

Your email address will not be published.