Essie’s Fall 2011 lak na nehty jsou tematicky!

Abych byl s vámi naprosto upřímný, nikdy jsem si nemyslel, že tento den přijde. Megs a já jsme byli posedlí nad lak na nehty už měsíce (vážně jsem nashromáždil asi 200 laků s ohledem na to na jaře), a my jsme se snažili najít dobrý způsob, jak jej nějak připojit zpět k kabelkám, abychom mohli sdílet naše naše posedlost s vámi. Díky Essie jsme konečně našli odkaz!

Sbírka laků na nehty Essie 2011 se nazývá Curse On a všech šest odstínů je založeno na paletě barev, která se často vyskytuje v designu kabelky středověku. Je to trochu šílený muži, trochu moderní a spousta zábavy.

Jakmile jsem je viděl na prodej, popadl jsem tři z těchto barev: „Power Clutch“, což je tmavě šedá, která je osobně mnohem tmavší než na této tiskové fotografii; “Pokračujte,” tmavě červeno-podtonová fialová vína; a „velmi strukturované“, což je druh rezavé oranžové tan. Vyzkoušel jsem první dva a oba jsou naprosto krásné; Doporučil bych zejména šedou.

Pokud jde o připojení kabelky, myslím, že Essie odvedla výjimečnou práci s výběrem barev, které odpovídají příslušenství éry. Ve skutečnosti bych byl nadšený k smrti, pokud by mnohem více společností vyrobilo šedé a lištové tašky, jsou to dva z mých oblíbených módních odstínů chladného počasí.

Takže vzhledem k tomu, že je pátek a je to konec léta a my jsme pravděpodobně všichni cítit se trochu volně a rozptýlený ideál, pojďme o tom mluvit: V poslední době jste chytili nehtovou chybu?

Police si můžete koupit na místní ULTA. Nebo pokud jste NYC, Ricky’s má své displeje pro sbírku!

Leave a Reply

Your email address will not be published.