RHOBH: „Mami, vypadáš teď jako basketbalový manžel nejlépe.“

Přemýšlení o tom, kolik dramatu se v této sezoně vymačkaly z oslav dětských oslav s vysokou institucí z dětských oslav v domácnosti v domácnosti, nakonec jsem byl velmi zvědavý na to, co všichni moji přátelé dělali, když jsme se vplížili, když jsme se plížili Piva na oslavách promoce s vysokou institucí, které nám hodili do trávníků zad jejich metra Atlanta McMansions. Ať už se dělo drama, bylo to na mnohem mírnějším místě než marocký prostor v domě Yolanda v bývalém manželovi, to je jisté.

1. „Jsem guma stejně jako lepidlo; Cokoli říkáte, odrazí se ode mě a také se na vás drží. “ Nechci trivializovat něčí náboženské přesvědčení, ale když Carlton vysvětlil síly vlastní krystalu, že každé ráno spadne po podprsence, vše, čemu bych věřil, byl mučený mladík, který se snažil stát stejně jako její šikany v Film dospívajících 80. let.

2. Avšak krystaly úplně fungují. Chápeme, že úplně pracují, protože jim Carlton přikázal upravit spořič obrazovky na Kyleově počítači na strašidelné slovo. (Ve skutečnosti to bylo jen Apple’s Word of the Day Screenver, kterou všichni s Mac již na svých počítačích, a také vybírá pět nových slov, která se každý den prověřuje.) Pokud Carlton nemá přístup k duchu drahého odešlého Steve Jobs, s největší pravděpodobností to nestojí za Kyle, aby se jí do spletení.

3. Měli bychom mít všichni štěstí, abychom nakonec měli rozvody jako Yolanda. Yolanda je bývalá i její současná, všichni mluví, stejně jako smích a také večeře pro Kiddos v jedné z prodloužených rodinných sídel, je s největší pravděpodobností, že v tomto životě může někdo spravedlivě snít.

4. Carlton koupil celý svůj šatník v obchodech ve Vegas Casino. stejně jako ne elegantní, které jsou přesně stejné jako jakýkoli typ luxusního nákupního centra, který byste objevili v jakémkoli jiném hlavním městě; Ti, kteří pojmou turisty na nákupu lahví, nakupující na láhve z lokalit, kteří ještě musí získat poznámku o tom, že Ed Hardy je trapný. Mějte na paměti, že epizoda Sexu ve městě, kde se Charlotte cítí stará, stejně jako domácnost, stejně jako jde do obchodu s dárkem v Atlantic City a vrací se v něčem těsném, krátkém i hořlavém? Carlton použil tu šaty na Yolanda dceru odcházející párty.

5. Lisa Vanderpump je Frank Underwood z pravých manželek v domácnosti. Právě jsem začal prohlížet domov karet tento víkend, stejně jako pro nezasvěcené, Frank Underwood je kongresmanem jihokarolianského kongresmana a také loutkového mistra, který hraje hru úplně, stejně jako zřídka umožňuje jakémukoli typu jeho machinací zvlnění zvlnění Nad povrchem, i když lidé, které využívá jako pěšci, se vždy snaží přimět lidi, aby se proti němu shromáždili. Nahradit „Jižní Karoliniánský kongresman“ s „Bravo Truth Star“ a pokusit se mi říct, že Lisa není jeho pravda televizní ekvivalent s jiným přízvukem. Až na Franka, pokud vím, nikdy neměl nikoho deportovaného.

6. Kyle si vybral, že cesta k Carltonově srdci je dlážděna lepkavými kostýmy. Kyleův modrý přívěsek se zabýval nákupem zlomek vteřiny míru s Carltonem, takže Kyle zjevně usoudil, že by si mohla udržet stabilní proud lesklých věcí a rozptýlit Carltona donekonečna, jako magpie se špatnou falešnou opálením. Lisa, která má mnohem lepší vkus než oba dohromady, manipulovala s tím, aby na tento plán vložila Kibosh a poukázala na to, že zvuk byl hloupý. (I když se policista nezkoumala, aby to ukázala zhruba o 30 sekund později.)

7. Joyce chybí od doby, co její otec zemřel. Během úvodních kreditů jsem byl opravdu ohromen, když se Joyce objevil, protože jsem měl typ zapomenuté, že dokonce existovala, díky její omezené funkci v minulé epizodě nebo dvou. Jak se ukázalo, nebylo to editační rozhodnutí na konci Bravo nebo úsilí ostatních členů obsazení, aby ji vyloučili z natáčení, byla to smrt v rodině, která je hrozné.

8. „Nepamatujte si to, slečno.“ Volání někoho „Missy“ a zároveň je ohrožením je obvykle provincie Southerners, Lisa je však všestranná.

Počet kabelky: Jeden hadřík a kostní sáček Ryder, jeden chanel tradiční taška klapky, jeden podpisový tote Versace.

Leave a Reply

Your email address will not be published.