V poslední době je Pařížský týden módy a večírky pre-OSCARS poskytují Týden Fashion Fashion Fashion Celebrity Bag Goods

v plném proudu, Black Panther Press se likviduje a Oscary skončily. Je těžké vymyslet, jak se zbytek měsíce ve srovnání s těmito posledními týdny, taška, ale stále se cítíme velmi bez ohledu na to. Myslím, že Jennifer Garnerová nese v jednom z těchto fotek tunu koblih Krispy Kreme a nemusel jsem s tím ani vést. (Ačkoli každý týden je dobrý týden házet „Hot Now“ v nadpisu, teď, když o tom přemýšlím.) Všechno to znamená říct: tašky jsou tento týden úžasné a Lupita Nyong’o nese tajemnou tašku, která Potřebujeme vaši IDING pomoc. Také existují koblihy.

Alejandra Guzman
Mexická nahrávací umělkyně Alejandra Guzman byla spatřena, když nesl tento Louis Vuitton x Jeff Koons Masters, který neverfuloval, když dorazila na letiště v Portoriku. Je v PR hrát show, která byla přeplánována po hurikánu Maria. Nakupujte Louis Vuitton x Jeff Koons Masters Neverfull Tote přes Louis Vuitton (3 200 $)

Danai Gurira
Tisková prohlídka Black Panther byla velmi laskavá k Purseblogu a bude nám chybět, až to konečně uzavře. Tohle je Danai Gurira, který dělá trochu více promo s drobnou modrou, gator-cílovou Tory Burch Juliette Top Dischův taškou. Nakupujte Tory Burch Juliette Mini Top Handle Bag přes Tory Burch (498 $)

Elle Fanning
Elle Fanningová byla spatřena traips po Paříži během PFW s tímto barevným Miu Miu Madras Miu Lady Tote. Elle byla v nedávné minulosti tváří pro více než jednu kampaň Miu Miu a ona pokračovala v otevření show Miu Miu Fall 2018 pár dní poté, co byla tato fotografie pořízena. Nakupujte Miu Miu Madras Miu Lady Bag přes Miu Miu (2 590 $)

Gwen Stefani
Gwen Stefani nesl tento nafouklý Chanel nylon tote do kostela v LA. Gwen měl vždy zálibu pro Puffy Chanels. Nakupujte tašky Chanel přes vestiaire kolektiv

Jaden Smith
Také v Paříži tento týden: Jaden Smith, který zde viděl, jak pobíhá s růžovými vlasy a batohem z červeného koženého Louis Vuitton Michael. Nakupujte batoh Louis Vuitton Michael přes Louis Vuitton (3 600 $)

Jennifer Garner
Jennifer Garner nedávno nesla tento ohromující starší Céline Hobo a obří pytel Krispy Kreme Donuts na nezveřejněné místo někde v LA. Nakupujte tašky Céline přes kolektivu vestiaire

Leslie Mann
Leslie Mann přinesl tuto chmurnou modrou Chanel Gabrielle kabelku na stranu před Oscars Chanel. Dostala se také na Oscars Red Carpet. Nakupujte tašky Chanel přes vestiaire kolektiv

Lupita Nyong’o
Konečně, tady je Lupita Nyong’o a ponechává výhled s nádhernou zelenou a černou tajemnou taškou. nějaké nápady?

Leave a Reply

Your email address will not be published.