Taška Ava v Celine Green ukradla mé srdce

, žádný jiný návrhářský chvění nebyl s takovým odporem než odpor Hedi Slimane/Celine. Ve skutečné slimane podobě návrhář upustil é v Céline a představil to, co by se stalo Slimane’s Celine, která byla divoce odlišná od jeho předchůdce Phoebe Philo. Slimane estetika se rychle vydala na Celine a odešly kousky navržené pro ženy od ženy.

Místo toho byla představena Slimaneova singulární vize, která z velké části zahrnuje mladistvou, hubenou estetiku, která se setkává s dívkou. A ačkoli se hrál a pravděpodobně tónoval moderním způsobem, přizpůsobil ji pro Celine a představil novou dívku Celine, mezitím odsunul stranou filofily.

Je to už více než 3 roky od té doby, co se tato velmi náhlá změna začala a od té doby Slimane našel svůj háj a představil mladistvou estetiku neformální chlazení, která rezonovala s mladšími nakupujícími. Jeho nejnovější sbírky to prokázalo, že je to pravda, hraje se z této vize a představuje nositelné a vyvýšené kusy navržené tak, aby vytekla mladistvý pocit s pařížskou výhodou.

Pokud jde o příslušenství, Slimane pracoval na nalezení své drážky, představení nových siluet a tvarů, které se odrážejí z jeho vize pro značku. Jedna taška, která odborně vyhovuje účtu, je vyhledávanou taškou AVA značky. Crsovění taška inspirovaná 90. let se perfektně hodí přes rameno a stala se hitem. Ve skutečnosti debutoval taška na Ava Calfskin na paži modelu Kaia Gerber v roce 2020.

Původně byl spuštěn v ikonickém archivním oživení značky Triomphe, ale taška Tan, Calfskin Ava byla vyrobena zejména pro Gerbera samotným Slimanem. Od té doby byl Gerber viděn s hrstkou dalších verzí tašky Ava přes rameno a značka od té doby způsobila, že verzi telecího pleti, což znamená, že ano, také vy můžete zachytit tašku AVA.

Jednoduchá silueta je perfektním IT-bagem pro rok 2021 a dále a nejnovější odstín tašky je barva roku: Celine Green. Celine to nazývá „les“. Je to perfektní tráva zelená na podzim, ne příliš jasná, ale perfektní pop. Taška je jednoduchá, ale elegantní a trendy, lemovaná v semišové tele a má špičkové uzavření zipu; Funguje to jako skutečný taška na ramen nebo může být ručně přenášena.

Celine Ava
přes 24s

1 700 $

Leave a Reply

Your email address will not be published.